Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy osoby niepełnosprawne mogą same kierować samochodami

Produkty firmy Veigel są innowacyjnymi rozwiązaniami, jakie umożliwiają dostosowanie samochodu do osobistych wymagań i potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi. Produkty te są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej niezależności i komfortu kierowcom, jakim trudności sprawia korzystanie z tradycyjnych pedałów hamulca i sprzęgła. Pozwala to na bezpieczne i wygodne kierowanie autami, co przekłada się na dużą poprawę niezależności osób które mają ruchowe problemy. Pośród sporej oferty produktów tej firmy dużą popularnością się cieszy ręczny gaz-hamulec, także znany jako RGH. Urządzenie to pozwala przy pomocy ręki sterować jednocześnie hamulcem oraz gazem samochodu, jest to realizowane w bardzo prosty i intuicyjny sposób.

Przez to kierujące osoby mają pełną kontrolę nad pojazdem nawet przy wystąpieniu jakiś nietypowych sytuacji podczas jazdy. W szerokiej ofercie firmy znajduje się kilka modeli tego urządzenia, które się od siebie różnią sterowaniem. W niektórych z nich żeby dodać gazu trzeba pokręcić dźwignią zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a w części należy ją pociągnąć. Dodatkowo niektóre z modeli wyposażone także mogą być w różne dodatkowe funkcje, na przykład takie jak sterowanie kierunkowskazami czy klaksonem. Firma podczas projektowania duży nacisk położyła na kwestie bezpieczeństwa. Dotyczy to przede wszystkim zapewnienia stuprocentowej kontroli nad jazdą samochodu przy pomocy zamontowanego urządzenia, ale również zmniejszenia ryzyka wiążącego się z uszkodzeniami ciała podczas wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz