Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego francuskie buldogi cieszą się taką popularnością

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością się cieszą buldogi francuskie. Bierze to z tego, że są świetnymi przyjaciółmi, nadającymi się idealnie do domów w których mieszkają dzieci. Ich łagodny charakter i wesołe usposobienie sprawiają, że zdobywają bardzo szybko i stają się pełnoprawnymi domownikami. Buldogi francuskie nie są dużymi psami.

Z reguły ich waga nie przekroczy kilkunastu kilo, a maksymalna wysokość niewiele więcej niż trzydziestu centymetrów. Dzięki temu bez problemów trzymać je można nawet w małych mieszkaniach, pamiętając rzecz jasna o regularnych spacerach. Pewna ilość ruchu jest potrzebna przy nich, lecz nie ma potrzeby przesadzania z nią, nawet osoby lubiące bardziej poleniuchować sprawdzą się bardzo dobrze w roli opiekunów.

Podczas tych spacerów uważać jedynie trzeba na nadmierne upały, gdyż buldogi źle znoszą wysokie temperatury. Za to jeśli chodzi o samą opiekę to nie są przesadnie wymagające. Nie trzeba ich czesać cały czas, ponieważ ich sierść jest dość krótka. Trzeba za to dbać o uszy i oczy, co zapobiegnie zapaleniom. Niestety ta rasa psów może dość często chorować, tak więc trzeba w miarę możliwości zadbać o ich zdrowie i kondycję. Z pewnością takiego psa należy kupować wyłącznie w sprawdzonej hodowli, a taką można znaleźć na przykład wpisując w oknie wyszukiwarki słowa buldog francuski szczeniak. Wtedy można być pewnym, że pies będzie miał odpowiedni charakter jaki ma ta rasa, co w przypadku jakiś krzyżówek jest niestety nie do przewidzenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz