Do czego jest nam przydatny internet?

Kiedyś, kiedy tak właściwie nie było komputerów, telewizorów i internetu rozrywką dla ludzi było czytanie książek, kontakt z naturą oraz gry, jakie sami wymyślali. Dzisiaj w dobie komputerów i internetu większość osób szuka rozrywek właśnie tam.

Niektórym internet służy do znaczących celów, jak np. praca, czy wyszukiwanie ważnych wiadomości, tudzież dużo osób korzysta z internetu dla zabicia wolnego czasu – wypróbuj prędkość speedtest. Grają w gry internetowe, obserwują filmy, skecze kabaretowe, wyszukują wiadomości na temat gwiazd oraz celebrytów, korzystają z portali społecznościowych, słyszą muzyki. Niedużo osób czyta dziś książki w formie papierowej. Większa część woli ściągnąć z internetu e-booki i w takiej odmianie czytać własną ulubioną książkę.

Tak samo jest z filmami. Coraz znacznie więcej osób odchodzi od pozyskiwania filmów na płytach, aby pooglądać je w telewizorze za pomocą DVD. Wolą obserwować filmy w internecie. Nie tylko te bezpłatne. Niektórzy wykupują wyjątkowe pakiety, żeby zdołać oglądać swój ulubiony serial bądź mieć nieograniczony dostęp do nowości kinowych.

Dodaj komentarz