Ile kosztuje najem przyczepy kempingowej?

Obozowanie na campingu nie jest oczywiście gratisowe, niemniej jednak agregacja wszystkich opłat nie przeraża letników. Płacimy za osobę za dobę. Koszty nie są gigantyczne, a dzieci zawsze mają zniżki. Nieraz są też upusty dla rodzin i przy dłuższych pobytach.

Płacimy również za ustawienie auta bądź przyczepy oraz pobieranie energii elektrycznej. Za pobyt z pupilem również niekiedy musimy na domiar tego zapłacić, choć nie jest to normą. Oczywiście należy pamiętać żeby sprzątać po zwierzęciu oraz starać się, aby nie zakłócało ono spokojnego odpoczynku innym letnikom. W ceny wliczona jest opłata klimatyczna i możliwość korzystania z węzła sanitarnego. Ceny kwater, jeżeli takowe znajdują się w pobliżu campingu, także nie są gigantyczne.

Jesteśmy w stanie nocować w domach turystycznych w sezonie zapłacimy blisko stu złotych, a mamy do dyspozycji cały domek (jeden bądź też dwa pokoje) z toaletą. Ze względu na małe ceny, campingi cieszą się niezwykłą popularnością. Ze wszystkich pól biwakowych w Polsce korzysta rocznie ponad sto tysięcy osób, a parę procent stanową turyści z zagranicy. Pole biwakowe czy też pole namiotowe lub też campingowe to miejsce zagrodzone, gwarantujące nocleg w namiocie, przyczepie lub domku turystycznym, jakie nie jest chronione. Pole namiotowe jest wielokrotnie położone w jakimś atrakcyjnym miejscu: nad jeziorem, blisko morza, w malowniczym zakątku, blisko Parku narodowego, ruin zamku, jakiejś kultowej budowli.

Pole campingowe wyposażone będzie w sanitariaty z prysznicami z ciepłą oraz zimną wodą oraz toaletami dostosowanymi dla osób niepełnosprawnych – jeśli pragniesz wynająć przyczepę, zobacz samochody kempingowe. Są także podłączenia elektryczne dla przyczep campingowych, ławki, kosze na śmieci, miejsca na ognisko, a w pewnych sytuacjach także wypożyczalnia oprzyrządowania turystycznego czy sklepik spożywczy. Na polu biwakowym zawsze odnajdują się punkty poboru wody pitnej oraz bazowe urządzenia sanitarne, takie jak prysznice, umywalnie, toalety. W dzisiejszych czasach najwięcej pól campingowych znajduje się w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, lubuskim, warmińsko – mazurskim i wielkopolskim, albowiem odnajdują się ta w najwyższym stopniu interesujące turystycznie obszary.

One thought on “Ile kosztuje najem przyczepy kempingowej?

Dodaj komentarz