Lista najlepszych odkurzaczy pionowych

Teraz, gdy znasz już główne punkty, które powinieneś wziąć pod uwagę przed zakupem odkurzacza pionowego, będziesz mógł sprawdzić 10 najlepszych odkurzaczy dostępnych na rynku. Zostały one wybrane według mocy, wagi i użyteczności. Sprawdzimy?

Odkurzacz pionowy Electrolux Ergo Air Speed

Odkurzacz ten jest dwa w jednym, to znaczy może być używany zarówno jako miotła elektryczna, jak i odkurzacz przenośny, gdyż odłącza się jego rączka, będąc świetną opcją do czyszczenia sof, stołów i tapicerki.

Posiada szerszą ssawkę do czyszczenia podłogi i mniejszą do odkurzania zakamarków. Odkurzacz Electrolux Ergo Air Speed ​​ma również pięciometrowy przewód i 1 litrowy zbiornik do przechowywania kurzu i brudu.Ma dobrą wysokość, zawiera 128 cm, co jest świetne dla wyższych osób i waży 1,4 kg, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze i przenoszeniu.Jedynym minusem tego odkurzacza jest jego moc, która wynosi tylko 200 W, co nie jest dobrym rozwiązaniem do czyszczenia dywanów, tapicerki czy chodników.

Odkurzacz pionowy Midea Agil VSA15

Odkurzacz ten jest również urządzeniem typu „dwa w jednym”, dzięki czemu może być używany jako konwencjonalny odkurzacz pionowy lub jako odkurzacz ręczny. Ma dwie dyferencjały: działa na baterii, która działa do 40 minut i ładuje się przez 5 godzin, dzięki czemu możesz sprzątać różne pomieszczenia bez konieczności zmiany gniazdka.

Ma szczotkę i uchwyt, które poruszają się w zakresie 160°, co ułatwia sprzątanie trudniejszych miejsc, takich jak pod sofą lub łóżkiem. Odkurzacz posiada również zbiornik o pojemności 1,5 litra, waży 2,2 kg i ma wysokość 90 cm. Minusem jest to, że ma małą moc 60 W, więc nie nadaje się do głębszego czyszczenia.

Odkurzacz pionowy Midea Practia VSA141/142 600W

Odkurzacz pionowy Midea ma moc 600 W, jego poziom hałasu jest niski i nadal ma niską ochronę przed ciepłem.Posiada również funkcję dwa w jednym, przewód o długości 5 metrów i waży 1,9 kg.Odkurzacz ma 115 cm wysokości i może być używany przez wysokie osoby i posiada 1 litrowy zbiornik. Zobacz na stronie https://prawy.pl/115128-gdzie-kupic-odkurzacz-bezprzewodowy-dyson-cyclone-v10-absolute-i-dlaczego-warto/

Jako akcesoria zawiera szczotkę podłogową i mniejszą dyszę do czyszczenia małych narożników. Marka Midea ma dobrą ocenę na stronie Reclame Aqui. Odkurzacz Britânia Elektryczna miotła odkurzanie. Odkurzacz elektryczny z miotłą Britannia jest również dwa w jednym, ma moc 700 w, jest w stanie odkurzać brud i kurz z podłóg, płytek, dywanów i tapicerki. Posiada zbiornik o pojemności 1,2 litra oraz filtr HEPA. Odkurzacz można znaleźć na napięcia 110 V lub 220 V. Posiada dużą ssawkę do podłóg i dywanów oraz małą do odkurzania narożników. Ten odkurzacz jest wysoko oceniany na stronach amerykańskich sklepów.

Odkurzacz pionowy Black & Decker AV12

Odkurzacz pionowy Black & Decker AV12 to dwa w jednym, posiada system cyklonowy, który sprawia, że ​​kurz krąży z dala od filtra i tym samym utrzymuje go w czystości, zwiększając szybkość i wydajność urządzenia.Ma moc 1200W, posiada filtr HEPA, który pomaga w utrzymaniu czystości powietrza, dwuwymiarową dyszę, jedną do podłóg lub dywanów i jedną do narożników, szczelin i tapicerki.Odkurzacz posiada również podpórkę do nawijania przewodu elektrycznego. Jego ujemnym punktem jest pojemnik na brud, który ma tylko 800 ml pojemności.

Odkurzacz pionowy Wap Silent Speed ​​​​1000 W

Ten odkurzacz to dwa w jednym, ma moc 1000 W, dzięki czemu świetnie nadaje się do wykonywania cięższych prac porządkowych.Zawiera również system 360°, który zapewnia bardziej wydajne czyszczenie, ponieważ zwiększa kąty ssania, zawiera 5-metrowy przewód i uchwyt na przewód.Odkurzacz ma dwie dysze, jedną do podłóg i dywanów, a drugą do małych narożników. Ma również 112 cm długości, dzięki czemu mogą z niego korzystać osoby wyższe.

Philco Cyclone Force Odkurzacz pionowy 1000 W

Ten odkurzacz ma wysoką moc 1000 W i może być używany do odkurzania dywanów, dywaników i tapicerki.Posiada również technologię cyklonową, dzięki czemu zwiększa wydajność ssania urządzenia, jego poziom hałasu jest niski, a także posiada ochronę termiczną.

Odkurzacz waży 2,2 kg, posiada przewód elektryczny o długości 5 m oraz zbiornik o pojemności 1,2 litra. Posiada również dwie dysze, jedną do odkurzania podłogi, a drugą do małych narożników i szczelin.

Dodaj komentarz