Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie

Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie proponuje firma SHOGUN HOUSEBOAT. Pływające domy są dopasowane do wymagań osób, które chcą je kupić. Kiedy ktoś docenia oryginalność, wolność, jak i spędzenie czasu w wygodnych okolicznościach, to dom na wodzie może spełnić jego oczekiwania. Powierzchnia mieszkalna w takim apartamencie wynosi dwadzieścia jeden m2. Dom posiada 3 tarasy.

Nabywcy mają do dyspozycji innowacyjne, spójne pod kątem designu, a także funkcjonalne wnętrza. Projektanci wnętrz, jacy się tym będą zajmować biorą pod uwagę wszystkie detale, jakie bezpośrednio mają przełożenie w tym, iż pływający dom spełnia wszystkie oczekiwania. W domu ulokowana jest wygodna łazienka z prysznicem. Salon jest w pełni przeszklony a także wyodrębniony w nim jest praktyczny oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. W domu można znaleźć również dwie oddzielne sypialnie, a w pokoju dziennym znajduje się rozkładana kanapa. Rozległy taras ma trzydzieści metrów kwadratowych.

Na samej górze ulokowano bariery. Trzeba wobec tego przyznać że apartament taki prezentuje się doskonale. Domy na wodzie od podanej firmy są również niezależne. Posiadają wewnętrzną kanalizację, dostęp do ciepłej i zimnej wody, ogrzewanie a także klimatyzację. Houseboat można także w dowolny sposób podłączyć w dostępnych powszechnie małych lub średnich portach źródeł zasilania zewnętrznego do wody i do prądu. Każdy, kto chce się stać właścicielem takiego luksusowego domu ma taką możliwość. Zwłaszcza zostało to docenione w czasie koronawirusa. To także doskonałe wyjście dla takich osób, które nie chcą rezerwować pokoju w zatłoczonym hotelu.

Dodaj komentarz