Oferta dla klientów interesujących się rozszerzaniem swoich umiejętności językowych

Oferta dla klientów zainteresowanych rozszerzaniem swoich kompetencji językowych w Lingua Nova prezentuje się nad wyraz korzystnie. Można dobierać wśród tego typu rozwiązań jakimi są: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, czy wynajem sal szkoleniowych. Dla zainteresowanych jest również udostępniona oferta specjalna.

Będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa klienci zawsze mają gwarancję, że poza kwestiami podstawowymi będzie zrealizowane to, co jest dostosowane do profilu ich firmy. Często kursanci zdecydowani są na polski dla firm szkolenia językowe Warszawa, które za każdym razem poprzedza analiza wymagań językowych określonej grupy. Na tej bazie wyznaczany jest program kursu. W efekcie słuchacze są usatysfakcjonowani. Kolejnym, na równi ochoczo dobieranym kursem jest polski dla firm dla osób z innych krajów.

Dokładny przebieg kursu z tej kategorii podany jest na stronie www. W opcji szkolenia językowe Warszawa wyjątkowe miejsce zajmują szkolenia z angielskiego branżowego. Grupy zawodów, które mogą skorzystać z zajęć to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to także kursy dla osób z dziedzin jakimi są: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna oraz logistyka.

Dodaj komentarz