Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Regenerowane wtryskiwacze – dlaczego opłaca się kupić

Właściciele samochodów z silnikami wysokoprężnymi często muszą się mierzyć z licznymi drogimi naprawami. Powszechnie psują się w nich przykładowo koła dwumasowe albo turbosprężarki, a na ich naprawienie zależnie od modelu trzeba przeznaczyć od tysiąca złotych do nawet kilkunastu tysięcy. Podobnie będzie wyglądała sytuacja w przypadku wtryskiwaczy, jakie również w pewnych silnikach robią spore problemy. Producenci oceniają przeważnie ich trwałość między 150 a 250 tysięcy kilometrów, i po przejechaniu tego dystansu niekiedy mogą zacząć szwankować.

Objawia się to spadkiem mocy silnika i jego nierównym działaniem, z tego też powodu jeżeli się zauważy takie rzeczy, lub tym bardziej jeśli zaświeci się kontrolka, to jak najszybciej trzeba pojechać do warsztatu. Jeśli chodzi o nowe wtryskiwacze do diesla, to sytuacja zbyt wesoła z nimi nie jest. W związku z tym że są one dostępne jedynie w sieci autoryzowanych serwisów, to właściciele aut liczyć się muszą z wysokimi wydatkami, w przypadku starszych samochodów przekraczającymi ich pełną wartość.

Alternatywna opcja to kupno wtryskiwaczy regenerowanych, które można znaleźć w dużo niższych cenach. Taka regeneracja pozwala na przywrócenie ich parametrów do stanu odpowiadającego nowym elementom, co umożliwi jazdę przez kolejne lata. Chcąc kupić takie wtryski po regeneracji przede wszystkim trzeba znać ich dokładne oznaczenie, ponieważ nawet w przypadku tego samego modelu danego silnika wtryskiwacz wtryskiwacze do diesla niekoniecznie będzie pasował do konkretnej jednostki.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz