Z rodziną na urlop – czym jechać?

Po ciężkim czasie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów postanowiłam pojechać w czasie wakacji na zasłużony odpoczynek. Kapitał nie pozwoliły mi na wybór wycieczki zagranicznej, poza tym zawsze wolałam naszą śliczną Polskę. Jako że wczasy i lato zdecydowałam się na polskie morze.

Jedni sugerują, że jest to miejsce już przereklamowane, jednak ja zawsze wracam tam z gigantycznym sentymentem – głównie, iż dzisiaj mamy alternatywy przyczepa kempingowa. Pojechałam tam wraz ze swoim chłopakiem. Stale w czasie takich wyjazdów chcemy się czegoś dowiedzieć oraz poznać dużo interesujących miejsc.

Mamy w sobie coś z antropologów widocznie. Z tego powodu wybraliśmy, prawdopodobnie dzisiaj dosyć popularną, gminę Rewal. Mieliśmy spis najciekawszych miejsc, jakie musimy zwiedzić. Po przyjeździe pierwszy dzień wypoczywaliśmy na plaży. To stworzona przez nas tradycja. Drugi dzień to ten czas, kiedy tak właściwie z zapałem wyruszamy w teren. Na pierwszy plan postanowiliśmy zobaczyć słynną latarnię morską w Niechorzu. Kiedy tak właściwie weszliśmy na sam szczyt nie mogliśmy przestać podziwiać widoków! Śliczne miejsce oraz piękna okolica.

Dodaj komentarz