Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu

Nowatorskie zabiegi Icoone Laser umożliwiające sprawne pozbywanie się cellulitu przeprowadzane są w Klinice Urody Mona Lisa. Z ich wykorzystaniem można wzorowo wymodelować figurę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z zastosowaniem specjalistycznych głowic jakie zawierają mikrootwory umożliwia dotarcie do nawet ciężkodostępnych miejsc na ciele.

Zassanie fałdu skóry zalicza się do delikatnych, lecz jest nad wyraz precyzyjne. Dlatego głowice urządzenia mogą radzić sobie już z wyjątkowo wiotką tkanką skórną. Nieingerujące w organizm usuwanie tkanki tłuszczowej sprawdzi się też w usuwaniu zbliznowaceń i obrzęków. Wykorzystanie zmotoryzowanych głowic z energią światła LED oraz lasera oddziałującego na tkankę tłuszczową daje rezultat fotochemiczny w tkankach. W rezultacie, dochodzi do przyspieszenia przemiany komórek, jak i do redukcji cellulitu przez zmniejszenie objętości adipocytów. Tego typu zabiegi na cellulit Poznań umożliwią naturalny ich rozpad oraz usunięcie z organizmu.

Efekty, jakich można się spodziewać to: poprawa prezencji oraz napięcia tkanki skórnej, poprawa napięcia tkanki skórnej, zeszczuplenie, redukcja cellulitu, polepszenie nastroju, zrelaksowanie, redukcja obrzęków oraz w wypadku pań po urodzeniu dziecka – powrót do dawnej figury. Co znaczące, ten zabieg może zostać zrobiony także w wypadku skóry z tendencją do pękających naczynek. Masaż z użyciem Icoone Laser może być też zrobiony u osób o różnym kolorze skóry. Doskonałe rezultaty można otrzymać po mniej więcej od dziesięciu do 15 zabiegów.

 

One thought on “Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu

Dodaj komentarz