Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zrobienie strony internetowej – jak znaleźć odpowiednią firmę

Decydując się na uruchomienie własnej strony internetowej liczyć się trzeba z tym, że jej wykonanie zająć może sporo czasu. Dużo zależeć będzie rzecz jasna od tego, jaki zakres funkcjonalności oraz treści trzeba będzie przygotować, ale w każdej sytuacji poszczególne etapy będą bardzo podobne.

Przede wszystkim rozpocząć należy od tego, żeby znaleźć firmę która wszystko wykona. Najlepiej się to zrobi wykorzystując wyszukiwarkę, po podaniu w niej hasła sklep internetowy można przeglądnąć uzyskane wyniki i na coś się zdecydować. Pierwszym z etapów wszystkich projektów jest szczegółowe ustalenie wymagań i preferencji.

Ten etap jest bardzo ważny, ponieważ na podstawie przeprowadzonej analizy jest przygotowywany zakres prac i ich koszty. Jeśli ustali się już wszystko wstępnie, to trzeba te ustalenia zapisać pod postacią umowy, koniecznie z uwzględnieniem terminu oraz ceny do zapłacenia. Przygotowana umowa jest sygnałem do tego, że do pracy mogą przystąpić graficy i programiści. Proces tworzenia serwisu i opracowania wszystkich funkcji jest najdłuższy, a po jego zakończeniu przystąpić należy do testów.

Podczas nich niejednokrotnie pojawi się konieczność jakiś poprawek, tak aby wszystko działało bez błędów i niedoróbek. Po zakończeniu testów nowa strona jest przenoszona na adres widoczny w internecie i udostępniana dla użytkowników. Często nie będzie to wcale koniec współpracy, ponieważ jeżeli zaczną się pojawiać nowe pomysły, to również trzeba będzie je rozplanować i potem wykonać prace.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz